Asian Style bransoletka sutasz

Chciałabym dziś pochwalić się moim najnowszym sutaszowym dziełem.

Asian Style Bransoletka to specjalne zamówienie na urodziny Mamy jednej z moich Klientek. Miało być elegancko, w jasnych słonecznych barwach, a zarazem praktycznie i na wiele okazji! Ufff! Sporo wymagań, ale udało się! 🙂

Wybrałam kolorystykę i wykonanie nawiązujące swoją stylistyką do wzorów azjatyckich, ponieważ Klientka jest nauczycielką geografii. Wybór barw złota, żółtki i pomarańczu kojarzy mi się z buddyjskimi mnichami, spokojem i opanowaniem.

W ten sposób powstała delikatna Asian Style bransoletka wykonana metodą sutasz. Aby nadać jej ciekawy kształt, bransoletkę wykonałam poprzez wywijanie sznurków w ślimaczki i wszywanie do środka drobnych koralików. Jako wykończenie wszyłam mały matowy złoty koralik i dosyłam dodatkowe ślimaczki na obu końcach bransoletki.

Na zapięcie bransoletki wybrałam wygodne zapięcie, które nazywam roboczo ‚kółko i patyczek’ – czyli zapięcie, które pozwala na samodzielne zdjęcie i założenie bransoletki, a zarazem które nie otworzy się samo w trakcie noszenia. Zapięcie umocowałam na dłuższych sznureczkach koralików, tak aby łatwo można było nim manewrować.

Wykończoną, podklejoną filcem bransoletkę zapakowałam w firmowe opakowanie Rence Pence 🙂

Bransoletka ma w ten weekend trafić do rąk Mamy Klientki – z niecierpliwością czekam na zdjęcia i informację czy moja Asian Style Bransoletka spodoba się jej!

a Wy? Co o niej sądzicie? Dajcie znać 🙂

Thanks! You've already liked this