Black Stary Night kolczyki soutache

Kolczyki Black Stary Night to klasyka soutache – delikatne, a zarazem z charakterem, błyszczące i eleganckie. Klasyczne a zarazem nowoczesne. Wszystko czego pragnie kobieta.

Biżuteria to dla kobiety uzupełeninie codziennego stroju – element ubrania bez którego wiele z nas czuje się ‚niepełnie”. Dlatego też dobór bizuterii do naszego charateru i stylu jest bradzo ważny. Kolczyki Black Stary Night uszyłam dla mojej koleżanki i są one takie jak ona – eleganckie i wyjątkowe, a zarazem z charakterem i – pomimo ciemnego koloru – zadziorne 😉 Miały być dodatkiem do strojów na spotkania do pracy, aby dodawać codziennym ubranion klasy i elegancji, zaś wieczornym kreacjom szyku i błasku.

Centralnym elementem kolczyka jest spinel o ciemnogranatowej barwie z błyszczącymi drobinkami  o wielkości ok. 8mm. Obszyty jest on czarnymi sznurkami soutache. Całe kolczyki wykonane są z jednego, bardzo długiego kawałka sznurka soutache i wymagały przy szyciu ogromnej precyzji. Dolny element kolczyka to kula z czarnego onyksu o wielkości 6mm oraz ‚dyndadełka’ Dagger Jet w czarnym kolorze o wielkości 5x16mm. Górny element to koralik Polish Fire Jet Blue Iris o wielkości 4mm. Dodatkowo, między sznurki soutache wszyste są czarne matowe koraliki Toho. W kolczykach zamontowałam sztyfty, zaś całość podklejowna jest czarnym miękkim filcem. Całość kolczyka ma długość ok. 10cm.

Koleżanka była (i jest 😉 ) zachwycona kolczykami Blue Stary Night 🙂

A Wam jak się one podobają? Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia i napiszcie co sądzicie!

Jeżeli podobają ci się kolczyki Black Stary Night i chcesz zobaczyć inne możesz kliknąć tutaj:  Kolczyki Be like Aztec Princess!, Ślubne soutachowe kolczyki Goldies, Zielono mi! Energetyczne kolczyki soutache! , Różane kolczyki albo Barwne jak lato soutachowe kolczyki .

 

Thanks! You've already liked this