Broszka Blue Ocean sutasz

Broszka Ocean Blue powstała na zamówienie wyjątkowej kobiety! Miało być elegancko, niebiesko i do tego broszka powinna być broszą! 🙂 Ponieważ klienta mieszka w Trójmieście postanowiłam, że jej wzór zainspirowany będzie naszym pięknym Bałtykiem i jego odcieniami! 

Broszka wykonana jest metodą haftu sutasz i jego bazą jest duży agat w barwach niebieskiego i zieleni, z delikatną żyłką w kolorze złota. Kamień jest dosyć duży, ma wymiary  60 x 41 mm, ale przy tym jest bardzo lekki. Otoczony jest on sznurkami sutasz, ułożonymi w kształt przypominający morskie fale. Pomiędzy sznurki wszyte są koraliki TOHO w odcieniach jasnego złota i miedzianego złota.

Broszka podklejona jest od tyłu delikatnym ciemnym filcem i ma wklejone mocne, wytrzymałe zapięcie. Dodatkowo, broszka zabezpieczona jest specjalnym preparatem przed zabrudzeniami i wilgocią.

Broszka, dzięki temu że jest lekka, świetnie nadaje się jako spinka do szali i ozdoba do bluzek. Dodaje elegancji i wyjątkowości strojom i może być noszona jako pojedynczy element biżuterii.

Nie będę się chwalić, ale broszka Blue Ocean wyszła jeszcze piękniejsza niż się spodziewałam! Sami zobaczcie! A klienta? Prawie udusiła mnie ze szczęścia na widok swojej broszki 🙂 Uwielbiam kiedy moje klientki są szczęśliwe! <3 <3 <3

Tutaj możecie zobaczyć moje Bałtyckie Inspiracje i kolczyki, które dzięki nim powstały Różane kolczyki soutache.

 

Thanks! You've already liked this