Kolczyki Be like Aztec Princess!

Pamiętacie Wisiorek soutache z perłowym kaboszonem, który pokazywałam Wam kilka wpisów temu? Jego nowa Właścicielka wymarzyła sobie pasujące do niego kolczyki a jej Maż postanowił spełnić jej marzenie! I tak powstały kolczyki w hafcie soutache Be like Aztec Proncess! czyli walentynkowy prezent! Soooo sweeet, prawda? :) 

Kolczyki wykonane są na bazie perłowych kaboszonów szklanych w kształcie wrzeciona fasetowanego o wymiarach 18x9mm, identycznych jak te użyte w wisiorku. Otoczone zostały one sznurkami soutache w barwach czerwieni oraz złota. Kolczyki dodatkowo obszyte są koralikami Toho w obcieniu starego złota. Zastosowane w kolczykach zapięcia to klasyczne, smukłe złote sztyfty ze stali chirurgicznej, które odcieniem idealnie pasują do koralików użytych w kolczykach.

Całość zabezpieczona jest specjalnym preparatem oraz podklejona delikatnym czerwonym filcem.

Gdy kolczyki zostały wykonane czekało mnie jeszcze jego ciężkie zadanie… wybór pudełeczka! ;) W końcu prezent musi wyglądać elegancko i w całej okazałości! Z pomiędzy kilku możliwości wybrałam małe czerwone pudełeczko, w którym kolczyki prezentują się idealnie :)

Mam nadzieję, że nowe kolczyki Be like Aztec princess! spodobają się Właścicielce równie bardzo jak wisiorek! <3 <3 <3 Lubię spełniać kobiece marzenia :) :) :)

Jeżeli Wy też macie swoje biżuteryjne marzenia, które chcecie spełnić – zapraszam serdecznie do kontaktu! Po co tylko marzyć, skoro mogę spełniać Wasze marzenia! :D

 

Thanks! You've already liked this