Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej

She’s a Lady, wowowowo, she’s a Lady! tak, tak, każda z nas ma w sobie Damę :) A ja ostatnio dla pewnej Damy uszyłam wyjątkowy wisior Lady Like! Ponieważ klienta szukała czegoś klasycznego i oryginalnego zarazem, zaproponowałam jej taki nietypowy wzór.

Wisior Lady Like! został wykonany z dużej perłowej kamei rzeźbionej w profil twarzy młodej kobiety. Oprawiona w srebrną oprawę, kamea ma wymiary 20 x 30mm. Perłowy materiał kamei pięknie mieni się w świetle w odcieniach srebra, filetu i zieleni, co widać na filmiku. Nadaje to kamei tajemniczego charakteru i zależnie od kąta patrzenia widać inne szczegóły rzeźbienia. Zobaczcie sami:

Aby nie przytłoczyć wzoru i podkreślić piękno kamei, została ona oprawiona w sznurki soutache  w barwach fioletu, szarego oraz srebra z dodatkami srebrnych pirytowych kulek o różnej wielkości. Wzór jest nieregularny, wijący się, co dodaje całości ciekawego charakteru i lekkości. Pirytowe kulki pasują swoim odcieniem do kamei i dodatkowo dodają jej blasku.

Delikatna oprawa nie przytłacza kamei, tylko subtelnie odkreśla jej kobiety charakter.

kamea3kamea1

kamea2kamea

Wisior Lady like! jest podwieszony na srebrnej ażurowej krawatce oraz czarnym podwójnym skręcanym sznurze. Sznur jest długi, ze  srebrnym zapięciem oraz łańcuszkiem, co pozwala na regulowanie wysokości kamei w zależności od stroju jaki na sobie mamy.

Z tylu podklejony jest delikatnym czarnym filcem. Całość zabezpieczona jest środkiem ochronnym.

kamea4

A jak Wam podoba się taki wisior?

Thanks! You've already liked this