Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej

She’s a Lady, wowowowo, she’s a Lady! tak, tak, każda z nas ma w sobie Damę 🙂 A ja ostatnio dla pewnej Damy uszyłam wyjątkowy wisior Lady Like! Ponieważ klienta szukała czegoś klasycznego i oryginalnego zarazem, zaproponowałam jej taki nietypowy wzór.

Wisior Lady Like! został wykonany z dużej perłowej kamei rzeźbionej w profil twarzy młodej kobiety. Oprawiona w srebrną oprawę, kamea ma wymiary 20 x 30mm. Perłowy materiał kamei pięknie mieni się w świetle w odcieniach srebra, filetu i zieleni, co widać na filmiku. Nadaje to kamei tajemniczego charakteru i zależnie od kąta patrzenia widać inne szczegóły rzeźbienia. Zobaczcie sami:

Aby nie przytłoczyć wzoru i podkreślić piękno kamei, została ona oprawiona w sznurki soutache  w barwach fioletu, szarego oraz srebra z dodatkami srebrnych pirytowych kulek o różnej wielkości. Wzór jest nieregularny, wijący się, co dodaje całości ciekawego charakteru i lekkości. Pirytowe kulki pasują swoim odcieniem do kamei i dodatkowo dodają jej blasku.

Delikatna oprawa nie przytłacza kamei, tylko subtelnie odkreśla jej kobiety charakter.

Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowejLady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej

Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowejLady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej

Wisior Lady like! jest podwieszony na srebrnej ażurowej krawatce oraz czarnym podwójnym skręcanym sznurze. Sznur jest długi, ze  srebrnym zapięciem oraz łańcuszkiem, co pozwala na regulowanie wysokości kamei w zależności od stroju jaki na sobie mamy.

Z tylu podklejony jest delikatnym czarnym filcem. Całość zabezpieczona jest środkiem ochronnym.

Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej

A jak Wam podoba się taki wisior? Jeżeli chcecie zobaczyć inne wisory sprawdzcie tutaj: Zestaw soutache Sun over the Sea, Wisiorek sutasz z perłowym kaboszonem, Naszyjnik sutasz Green Jealousy albo Agatowy wisior sutasz.

 

Thanks! You've already liked this