Minty Bride czyli ślubny zestaw soutache

Slub i wesele to dla każdej kobiety moment kiedy chce wyglądaj jak milion dolarów!

Zestaw został wykonany za zamówienie pani Patrycji, której marzeniem były duże witrażowe kolczyki z perłowymi elementami oraz spinka do włosów z miętowym kanałem. To właśnie dla niej powstał zestaw Minty Bride czyli połączenie ślubnej bieli i delikatnego koloru mięty. Ponieważ zestaw miał idealnie pasować do typu i koloru sukni pani Patrycja przesłała mi zdjęcie swojej kreacji – zestaw był zatem robiony ‚totally custom made’ specjalnie dla niej.

Kolczyki zostały wykonane metodą soutache, a ich centralny element to perłowy krążek. Pomiędzy sznurki zostały dodatkowo wszyte koraliki Toho Crystal i małe perłowe koraliki z opalu i kamienia księżycowego. Całe kolczyki są szyte metodą ‚witrażu’, są bardzo delikatne, lekkie, prześwitujące. Kolczyki wykończone są wiszącą łezką w kolorze opalu.

Pomimo, że kolczyki są dosyć długie (ok. 10 cm z biglem) całość jest lekka z wyglądu i do noszenia. Kolczyki pięknie uzupełniają się z delikatnym koronkowym bolerkiem, pasują też zarazem do rozpuszczonych jak i podpiętych fryzur.

kolczyk1 kolczyki1 kolczyki2 wykonczenie

Spinka do włosów Minty Bride również wykonana jest metodą soutache a jej centralny miętowy element to jadeitowa łezka wielkości 30x20mm. Dodatkowo, obszyta jest ona cyrkoniową błyszczącą taśmą. Dodatkowe kamienie to miętowe kaboszony o kształcie wrzeciona oraz małe jadeitowe koraliki. Całość podklejona jest delikatnym białym filcem a zapięcie to srebrny grzebyk, który łatwo wsunąć w upięcie włosów.

sinka2 spinka4 img_8312spinka3

Zarazem kolczyki jak i spinka są zabezpieczone specjalnym środkiem, który chroni je zabrudzeniem i zniszczeniem. Pamiętajcie jednak zawsze Szanowne Panie, że biżuterię – każdą – zawsze zakładamy na samym końcu, aby maksymalnie chronić jej wygląd, kolor i materiały z której jest wykonana 🙂

Cały zestaw Minty Bride prezentuje się delikatnie i subtelnie i stanowił pięknie dopełnienie sukni pani Patrycji 🙂

zestaw3zestaw1

A jak Wam podoba się cały zestaw Minty Bride? Jeżeli Wy także szukacie wyjątkowej biżuterii ślubnej albo do innej kreacji na wielkie wyjście – zapraszam do kontaktu, przygotuję coś specjalnie dla Was! A jeżeli chcecie, aby także wasi Panowie wyglądali wyjątkowo mogę wykonać także dla nich spinki do mankietów.

Thanks! You've already liked this