Naszyjnik sutasz Green Jealousy

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moje ostatnie dzieło, na wykonanie którego poświęciłam kilka dni – naszyjnik Green Jealousy! Nazwa nie powinna Was dzisiaj – jest czego zazdrościć jego nowej właścicielce!

Serce naszyjnika stanowi jaspis o bardzo intensywnej zielonej barwie. Kamienie po lewej i prawej stronie to także zielone jaspisy o delikatniejszej zielonej barwie. Dzięki takiemu kolorów piękno centralnego kamienia jest jeszcze bardziej widoczne.

Kamienie obszyte zostały sznurkami sutasz w różnych odcieniach zieleni – m.in. butelkowa, morska, malachit – oraz złota i beżu . Dodatkowo, pomiędzy sznurki centralnego kamieni wszyte zostały zielone koraliki Toho, a w zawijasy w bocznych kamieniach zielone i złote koraliki Toho.

Całość naszyjnika wisi na grubych skręcanych sznurkach w barwie butelkowej zieleni i zapinana jest na srebrne zapięcie typu zapięcie przekładane toogle.

Naszyjnik podklejony został delikatnym zielonym filcem oraz zabezpieczone specjalnym preparatem przed zabrudzeniami i wilgocią.

Naszyjnik wykonany był na zamówienie i klientka prawie udusiła mnie ze szczęścia na jego widok 🙂 Założyła go od razu i nie chciała już zdjąć 🙂 🙂 🙂

Kocham takie chwile i widok szczęśliwych klientek!

A Wam jak się podoba naszyjnik Green Jealousy?

Thanks! You've already liked this