Wisior sutasz Agatowy Raj :)

Wisiory…  można je wykonać na różne sposoby, pięknie ozdabiają nasze dekolty, dodają elegancji, szyku i wyjątkowości naszym kreacjom… Bardzo lubię je tworzyć – często są dosyć rozbudowane wisiory, z dużymi kamieniami, wykonywane na zamówienie dla wyjątkowych właścicielek. Dzisiaj prezentuję Wam kolejny wisior sutasz wykonany z zielono-niebieskiego agatu, zamówiony jako prezent urodzinowy.

Bazą tego wisiora jest duży plaster agatu (ok. 63 x 43 mm i grubości ok. 6mm) w barwach zielono-niebieskich. Agat obszyty jest sznurkami sutasz w różnych odcieniach zieleni: jasnej, zieleni butelkowej, szmaragdowej oraz innych – gołębiej szarości i jasno beżowej. Dodatkowo, użyty został skręcany sznurek w kolorze zielonym. Pomiędzy sznurki wszyte zostały koraliki Toho w barwach zieleni, złota i hematyty. Dodatkowo, w lewej dolnej części oraz prawej górnej wszyta zostały zielone kule agatu brazylijskiego.

Całość wisiora podpięta jest na trzech skręcanych sznurach w barwach szmaragdu i szarości. Dzięki różnej grubości sznur całość wygląda lekko i świeżo. W sznury wklejone jest zapięcie ze stali chirurgicznej.

Wisor sutasz Agatowy Raj podklejony jest od tyłu delikatnym filcem oraz specjalnym preparatem, dzięki czemu odporny jest na zabrudzenia.

Cały wisior, pomimo że agat jest duży, jest bardzo lekki, bardzo ładnie układa się na szyi i dekolcie. Jasne, soczyste barwy powodują, że jest on wyrazistym dodatkiem do naszych codziennych strojach albo do wieczorowej sukienki. Wybór kolorów pasuje do różnego typu urody i koloru włosów – pięknie pokreśli niebieskość oczu blondynek czy też brąz włosów brunetek.

Jak Wam się podoba ten Agatowy Raj?

Jeżeli chcecie zobaczyć mój inny wisior sutasz zobaczcie Naszyjnik sutasz Green JealousyLady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej Wisiorek sutasz z perłowym kaboszonem albo Zestaw soutache Sun over the Sea.

 

Thanks! You've already liked this