Wisiorek sutasz z perłowym kaboszonem

Ostatnio chciałam uszyć większe i bogatsze sutaszowe kolczyki, zupełnie inne niż robię zazwyczaj. Jednak po uszyciu jednego kolczyka zmieniłam zdanie i zrobiłam z niego niewielki sutaszowy wisiorek.

Wisiorek wykonany jest na bazie perłowego kaboszonu szklanego w kształcie wrzeciona fasetowanego o wymiarach 18x9mm oraz złotej fasetowanej kuli. Kaboszon obszyty jest sznurkami sutasz w różnych odcieniach czerwieni oraz złoto-beżowej. Pomiędzy sznurki w górnej części wisiorka wszyte są czerwone koraliki Toho a w dolnej ciemnozłote koraliki Toho.

Wisiorek zawieszony jest na krawatce w barwie starego matowego złota podczepionej na trzech skręcanych sznurkach w dwóch odcieniach złota, na których końcach klejone jest zapięcie zaczepianie ze stali chirurgicznej. Z tyłu wisorek podklejony jest czerwonym filcem a całość zabezpieczona jest przed zabrudzeniami preparatem ochronnym.

Całość jest bardzo energetyczna i wyrazista a fasetowany kaboszon pięknie rozprasza światło! Wisiorek sutasz z perłowym kaboszonem jest dobrym dodatkiem do czarnych bluzek albo sukienek, które chcemy rozjaśnić czymś wyjątkowym.

Wisior przekazałam na akcję charytatywną do mojej pracy, z której zebrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. Znalazł on nowego właściciela, który planuje sprezentować go wyjątkowej Kobiecie 🙂 <3

Jeżeli chcecie zobaczyć moje inne wisiory i naszyjniki sprawdźcie tutaj Naszyjnik sutasz Green Jealousy i Agatowy wisior sutasz!

Thanks! You've already liked this