Zestaw soutache Sun over the Sea

Dzisiaj mam dla Was zestaw soutache Sun over the Sea wykonany na specjalne zamówienie. Zestaw składa się z dużego wisiora oraz kolczyków w kolorach niebieskości, złota i srebra.

Wisior wykonany jest na bazie dużego kaboszonu z jaspisu w kolorze błękitnego lazuruze złotymi nitkami o owalnych kształcie i wymiarach 25x18mm. Kaboszon obszyty jest sznurkami soutache w kolorach granatu, atramentu, srebra i złota. Pomiędzy sznurki wszyte są jasnozłote koraliki Toho. Z prawej strony wisioru wszyte są ciemnozłote hematytowe fasetowane kule o wielkości 8mm, wykończone dodatkowo koralikami Toho. W górnej części wisiora umieszczona została ciemnoniebieska moneta jaspisowa o wymiarach 14mm, obszyta sznurkami soutach w kolorze srebrna i granatu.

Całość wisiora podwieszona jest na mosiężnej krawatce o wymiarach 20x13mm, na dwóch skręcanych granatowych sznurach Pega o grubości 6,5mm, które zakończone są przekładanym zapięciem ze stali chirurgicznej.

Kolczyki wykonane są, podobnie jak wisior, na bazie owalnych kamieni jaspisu o wymiarach 18x13mm. Obszyte są one srebrnym i niebieskim sznurkiem soutache oraz skręcanym granatowym sznurkiem Pegi. Dodatkowo, w sploty wszyte są jasnozłote koraliki Toho. Zapięcia to zapięcia angielskie wykonane ze stali chirurgicznej.

Zarazem wisior, jak i kolczyki podklejone są delikatnym miękkim filcem oraz zabezpieczone specjalnym preparatem przed zabrudzeniami.

Całość zestawu to elegancki, stylowy dodatek do wielu strojów, który można nosić wspólnie albo oddzielnie, jako pojedyncze elementy. Wisior i kolczyki są lekki, nosi się je bardzo wygodnie, nie męczą szyi ani uszu.

A Wam jak podoba się zestaw Sun over the Sea?

Jeżeli chcecie zobaczyć inne wisory sprawdzcie tutaj: Lady Like! Wisior soutache z kameą z masy perłowej Wisiorek sutasz z perłowym kaboszonem, Naszyjnik sutasz Green Jealousy albo Agatowy wisior sutasz.

Thanks! You've already liked this