Zielono mi! Energetyczne kolczyki soutache!

\Witajcie! Za oknem szaro i buro, ale u mnie kolorowo i zielono! I w związku z tym chciałabym Wam dzisiaj pokazać zielone kolczyki wykonane metodą soutache – pełne pozytywnej energii, radości i życia! Zielono mi!

Kolczyki wykonane są na bazie szklanych kaboszonów fasetowych w kolorze jasnej butelkowej zieleni o wymiarach 18 x 13mm. Kaboszony te, dzięki fasetowaniu, pięknie rozpraszają światło i mienią się, a ich kolor zmienia się w zależności od natężenia światła i kąta jego padania. Obszyte są zielonymi sznurkami soutache w dwóch odcieniach – butelkowej zielni i jasnej zieleni. Dodatkowo, w górnej części kolczyki wszyty został koralik Miyuki Tila Breads o wymiarze 5x5x1,9mm w kolorze matowego złota. Całość kolczyków obszyta została także koralikami Toho Round w kolorze trawiastej zieleni (Silver Grass Green).

Całość podwieszona jest na klasycznych srebrnych biglach otwartych z kulką, podczepionych do kolczyka na kilku koralikach Toho.

Kolczyki podklejone są od tyłu delikatnym filcem oraz całe zabezpieczone przed zabrudzeniami specjalnym preparatem ochronnym.

Całość jest lekka i smukła, pięknie prezentująca się zarazem przy związanych jak i rozpuszczonych włosach. Zielono mi! 😀

Te kolczyki przekazałam na akcje charytatywną, podobnie jak Wisiorek soutache z perłowym kaboszonem. Nowa właścicielka jest rudowłosą pięknością i nowe kolczyki wyglądają na niej cudowanie (nie chwaląc się 😉 ).

Jeżeli podobają ci się kolczyki Zielono mi! i chcesz zobaczyć inne możesz tutaj:  Kolczyki Be like Aztec Princess!, Ślubne soutachowe kolczyki Goldies

Thanks! You've already liked this